Επανεξέταση για "Διοίκηση Εργων και Υποστήριξη Αποφάσεων"

1
Καλησπέρα.
Σήμερα, λόγω των ακραίων καιρικών φαινομένων και της προβληματικής εκτέλεσης των δρομολογίων
των ΜΜΜ, δεν είχα τρόπο να φτάσω εγκαίρως στη σχολή για την εξέταση του μαθήματος. Για το λόγο αυτό,
επικοινώνησα με την κυρία Διακουλάκη για να την ενημερώσω για την κατάσταση και μου είπε να μαζευτούμε
όσοι αντιμετωπίσαμε αυτό το πρόβλημα και να επικοινωνήσουμε με τη γραμματεία και με την ίδια για να
βρεθεί κάποια λύση (π.χ. επανεξέταση). Χαρακτηριστικά, μου είπε "αν μαζευτείτε 10-20 άτομα να δούμε
τι θα γίνει". Να αναφέρω ότι αν τελικά μαζευτούμε αρκετά άτομα και κανονιστεί επανεξέταση θα πρέπει
να συμμετέχουν ΟΛΟΙ όσοι είχαν πρόβλημα, καθώς η καθηγήτρια τόνισε ότι πέραν αυτής της ευκαιρείας δε
θα υπάρξει δεύτερη. Οπότε, όσοι θέλετε, μπορείτε σε σχόλια του συγκεκριμένου topic να γράψετε τα ονόματά
σας μέχρι και την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου για να ξαναεπικοινωνήσω τη Δευτέρα με την κυρία Διακουλάκη και
να δούμε τι θα γίνει. Όποιος συμφωνεί μαζί μου στο ότι είναι κρίμα να χάσουμε ένα μάθημα απλώς επειδή δεν
είχαμε τη δυνατότητα να βρεθούμε στη σχολή την ώρα της εξέτασης ας συμμετάσχει. Ευχαριστώ.
*****

ΥΓ. Παρακαλώ να μη συμμετάσχει κάποιος που ήδη έδωσε το μάθημα γιατί θα σαμποταριστεί όλη αυτή η προσπάθεια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MakisH την Τρί 05 Μαρ 2013, 9:29 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Αφαιρέθηκε το όνομα
"It is our choices that show what we truly are, far more than our abilities..."

3
Βάλτε κ εμένα στη λίστα:
*****
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MakisH την Δευ 04 Μαρ 2013, 8:13 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Αφαιρέθηκε το όνομα
"I went numb when I learned to see..."

Re: Επανεξέταση για "Διοίκηση Εργων και Υποστήριξη Αποφάσεων

6
Σας ευχαριστώ για τη μέχρι τώρα συμμετοχή.
Αν γνωρίζετε άλλα άτομα τα οποία αφορά το θέμα
και ίσως να μη χρησιμοποιούν το forum, προσπαθήστε
να τα ενημερώσετε!
"It is our choices that show what we truly are, far more than our abilities..."

Re: Επανεξέταση για "Διοίκηση Εργων και Υποστήριξη Αποφάσεων

7
Λοιπόν, παιδιά μιλήσαμε με την κα. Διακουλάκη και θα βγει ανακοίνωση
στο σαιτ του μαθήματος για την ημερομηνία και ώρα επανεξέτασης!
Ευχαριστώ για τη συμμετοχή σας!
"It is our choices that show what we truly are, far more than our abilities..."
cron