[7ο] Σχεδιασμός Ι (2020-2021)

1
Καλησπέρα παιδιά
Κανεις που να μπορει να μας πει λιγες πληροφοριες π υποθηκαν στις διαλεξεις σχετικα με την εργασια του μαθηματος
Αρχικα π.χ. αν ειπωθηκε ποτε θα ανακοινωσουν τις ομαδες και τα θεματα των εργασιων για να ξεκινησουμε γενικα;
Ευχαριστω :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pj7 την Τετ 14 Οκτ 2020, 6:23 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2020-2021)

2
Καλησπέρα, μέχρι σήμερα είναι η προθεσμία για την δήλωση των ομάδων. Αν υποθέσουμε ότι θα ισχύσει ο προγραμματισμός που έχουν ανεβάσει στο site του μαθήματος , τότε θα πρέπει να έχουν δώσει τα θέματα στις ομάδες μέχρι τις 21/10 που είναι η πρόοδος. Πάντως δεν ανακοίνωσαν συγκεκριμένη ημερομηνία παράδοσης (τουλάχιστον δεν άκουσα κάτι τέτοιο).

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2020-2021)

5
TyphoonGN έγραψε: Πέμ 15 Οκτ 2020, 3:01 pm Οι ομάδες είναι των τριών ατόμων;
Οποιος ψαχνει ατομο για ομαδα ας επικοινωνησει μαζι μου.
Νομίζω ειναι 5 ατόμων. Εγώ είμαι solo άλλα έστειλα ήδη email, οπότε ίσως με εχουν βάλει ήδη σε ομάδα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MariaBax την Πέμ 15 Οκτ 2020, 6:58 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2020-2021)

6
JohnSyk έγραψε: Πέμ 15 Οκτ 2020, 3:06 pm Καλησπέρα, τελικά η εργασία αυτή είναι υποχρεωτική ή προαιρετική γιατί στο site της σχολής την αναφέρει ως προαιρετική... κάνω λάθος ?
Ο βαθμός θα προκύψει 100% από την εργασία. Δεν θα υπάρξει δηλαδή εξέταση του μαθήματος στην εξεταστική. Αν είσαι από αυτους που είχαν κάνει την εργασία όταν μετρούσε σαν ποσοστό και υπήρχε τελική εξέταση καλό είναι να επικοινωνήσεις με τους καθηγητές, ίσως δεν χρειαστεί να κάνεις ξανα και να περαστεί ο βαθμός της εργασίας. Απότι είπαν και με τωρινά δεδομένα το ίδιο θα γίνει και με το Σχεδιασμό 2 του 8ου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MariaBax την Πέμ 15 Οκτ 2020, 6:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2020-2021)

7
Καλησπέρα παιδιά
Μπορει κάποιος απο τις ομαδες που ελαβαν μερος στην εξεταση του σχεδιασμου, την βδομαδα πριν την εξεταστικη, να μας ενημερωσουν πανω κατω τι ζητανε για το κομματι της εργασιας και της γενικοτερης εξετασης του μαθηματος;
Ευχαριστω!