[7ο] Σχεδιασμός Ι (2019-20)

1
Καλησπέρα,
ήθελα να ρωτήσω αν στην εξέταση του σχεδιασμού επιτρέπονται ανοιχτά βιβλία, διαφάνειες και χειρόγραφες σημειώσεις.


Ευχαριστώ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος i griega την Δευ 06 Απρ 2020, 9:52 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Διόρθωση τίτλου
Ἄφησέ με νἄρθω μαζί σου.

Τό ξέρω πώς καθένας μονάχος πορεύεται στόν ἔρωτα,
μονάχος στή δόξα καί στό θάνατο.

Τό ξέρω. Τό δοκίμασα. Δέν ὠφελεῖ.
Ἄφησέ με νἄρθω μαζί σου.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι

2
Καλησπέρα! Συγνωμη δεν εχω ιδέα να μαι ειλικρινής αλλα μιας και ανοιξες το θεμα ηθελα να ρωτησω αν εχεις εσύ ή καποιος αλλος σημειωσεις απο το μάθημα. Επισης επειδη ειμαι απο παλιο ετος αλλαξε το βιβλιο πλεον; Απο που διαβαζουμε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Κυρ 19 Ιαν 2020, 5:36 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι

3
Μαραμπού έγραψε:Καλησπέρα,
ήθελα να ρωτήσω αν στην εξέταση του σχεδιασμού επιτρέπονται ανοιχτά βιβλία, διαφάνειες και χειρόγραφες σημειώσεις.


Ευχαριστώ
Καλησπέρα,
Ο κ. Κοκόσης είπε ότι μπορούμε να φέρουμε ό,τι θέλουμε στην εξέταση.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι

4
SXB1_Feb2020.pdf
Θέματα Σχεδιασμού Χειμερινής 2020
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eks την Τετ 11 Μαρ 2020, 1:37 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2019-20)

5
Αυτοσχέδια σύνοψη βασικών σημείων του μαθήματος
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2019-20)

6
EΝΟΤΗΤΑ 1 - SLIDES - ΜΕΡΟΣ 1
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2019-20)

7
EΝΟΤΗΤΑ 1 - SLIDES - ΜΕΡΟΣ 2
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2019-20)

8
EΝΟΤΗΤΑ 2 - SLIDES - ΜΕΡΟΣ 1
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Οι διαλέξεις 5 και 6 δεν ξέρω που χάθηκαν :help:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2019-20)

9
EΝΟΤΗΤΑ 2 - SLIDES - ΜΕΡΟΣ 2
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η διάλεξη 8 δεν ξέρω τι απέγινε. :help:

PLUS: Οι διαλέξεις 12 και 13 θεωρούνται εκτός ύλης (συνήθως, όχι απαραίτητα κάθε χρονιά)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [7ο] Σχεδιασμός Ι (2019-20)

10
EΝΟΤΗΤΑ 2 - SLIDES - ΜΕΡΟΣ 3
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.