Re: Βιοϋλικά

11
Το βιβλίο δεν το εχει δωσει ακόμα...μπορεί όμως μέσα στη βδομάδα να το δωσει. Η προθεσμία θεωρητικά είπε ότι είναι μέχρι 1/5, αλλά μπορει να δωσει και παραταση (θα δειξει). ναι έχει παρουσίαση η οποία δεν πρέπει να ξεπερνα τα 10 λεπτα νομιζω, αυτα!

Re: Βιοϋλικά

12
ch07088 έγραψε:Μπορει καποιος να μου πει ποιο ειναι το βιβλιο του μαθηματος και απο που το παιρνουμε?Ποια ειναι η ύλη? Επισης, ξερει κανενας την προθεσμια παραδοσης της βιβλιογραφικης εργασίας?(Νομιζω στο τελος εχει και παρουσιαση η εργασια, ετσι δεν ειναι?) Ευχαριστω εκ των προτερων....
Τελικά η προθεσμία παράδοσης είναι μέχρι την Πέμπτη 3/5. (Τα λόγια της Αναστασοπούλου, αυτολεξεί, ήταν "μέχρι πριν τις εκλογές")

Re: Βιοϋλικά

14
Μήπως ξερει κανενας ποτε ειναι οι παρουσιασεις των εργασιών??Please, οποιοσ ξερει ας απαντησει γτ μεχρι τωρα κανενας απ οσους εχω ρωτησει δεν ξερει να μας πει...Thanks εκ των προτερων...

Re: Βιοϋλικά

15
Οι πρώτες παρουσιάσεις θα γίνουν αυτήν την Δευτέρα (28/05). Θα κανονιστούν και άλλες την Δευτέρα μετά του Αγ. Πνεύματος, ίσως και άλλες μέρες αν δεν προλάβουμε.
Μπορείτε να πάτε στο εργαστήριο-γραφείο της Κας. Αναστασοπούλου για να δηλώσετε το πότε θα κάνετε την παρουσίαση. (Βασικά πηγαίνετε αν θέλετε να δηλώσετε για αυτήν την Δευτέρα).
Spoiler: show
Ακούστηκε πως την πρώτη εβδομάδα παρουσιάσεων θα εξετάσουν τα κορίτσια από το εργαστήριο της Κας. Αναστασοπούλου ενώ την επόμενη (την Δευτέρα μετά του αγίου πνεύματος) θα εξετάσει η Κα. Αναστασοπούλου αυτοπροσώπως.

Re: Βιοϋλικά

16
Λοιπόν, ο δεύτερος γύρος παρουσιάσεων θα γίνει τις εξής μέρες και ώρες:
Τρίτη 5/6: 12.30-14.00
Πέμπτη 7/6: 11.30-13.30
Και τελευταία ευκαιρία
Δευτέρα 11/6 πρίν τις 15.00
Μπορείτε να πάτε στο εργαστήριο-γραφείο της Κας. Αναστασοπούλου για να δηλώσετε το πότε θα κάνετε την παρουσίαση.

Re: Βιοϋλικά

17
Επίσης, αν δεν μπορείτε καμιά από αυτές τις μέρες μπορείτε να πάτε στο γραφείο και να κανονίσετε κάποια μέρα/ώρα που σας βολεύει.

Re: Βιοϋλικά

18
Σήμερα στις παρουσιάσεις μας είπαν ότι οι εργασίες ειναι απαλλακτικές!Οπότε πηγαίνετε να κάνετε παρουσίαση γτ αλλιώς δν θ μετρήσουν οι εργασίες.
~once you've grown up, you can never come back..~

Re: Βιοϋλικά

19
Καλες διακοπες σε οσους ακομα ειναι εκτος Αθηνων.

Ελπιζω αυτη τη φορα να ειμαι "on-topic" ^^ Ειμαι ενας απο αυτους που δεν καταφερε να δωσει / παρουσιασει (περισσοτερο το 2ο) την απαλλακτικη οπως προεκυψε εργασια την περασμενη "διπλη" εξεταστικη.

Δεδομενου οτι υπαρχουν και αλλοι οι οποιοι σκοπευουν να δωσουν κανονικα πλεον το μαθημα στην ερχομενη επαναληπτικη εξεταστικη, ηθελα να ρωτησω αν μπορει καποιος να μου δωσει πληροφοριες για τη γραπτη εξεταση του μαθηματος. Τι περιπου παιζει, αν ειναι πχ μικρες ερωτησεις θεωριας - copy paste απο το βιβλιο χωρις ιδιαιτερη σκεψη. Η υλη ειναι το βιβλιαρακι που πηραμε απο το εργαστηριο? Υπαρχει καποιο σημειο που πρεπει να εστιασω τη προσοχη μου?

ΥΓ 01: Απορω που το αφησα το μαθημα για πτυχιο και η καθηγητρια ομολογουμενως δεν ειναι και το πλεον συνεργασιμο - επικοινωνιακο ατομο : (

ΥΓ 02: Ελπιζω να μην ειμαι ο μονος που σκοπευει να το δωσει στην επαναληπτικη!