Πληροφορίες για τα μαθήματα επιλογής 8ου εξ.

1
Παιδιά θα ήθελε κάποιος μεγαλύτερος να μας διαφωτίσει σχετικά με τα μαθήματα επιλογής?? Να μας πει την εμπειρία από το δικό του, αν το συστήνει ή όχι..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MakisH την Τετ 22 Φεβ 2017, 10:08 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Re: Πληροφορίες για τα μαθήματα επιλογής 8ου εξ.

5
γενικά δεν υπάρχουν πολλές ενδιαφέρουσες επιλογές για μενα... ίσως να επέλεγα αυτό με τη μοντελοποίηση, που το εκανε ο μαρκατος κ τωρα νομιζω ο Μπουντουβης. αυτό πρεπει να ειναι το πιο ενδιαφερον. προωπικα ειχα παρει βιοϋλικα κ μου αρεσε πολυ το θεμα με το οποιο ασχοληθηκα, αλλα το μαθημα ως μαθημα δεν ειναι αυτο που θα περιμενε κανεις απο ενα μαθημα βιοϋλικων...
τωρα, ολα αυατ ειναι σχετικα. αναλογα με τα ενδιαφεροντα του καθενος...
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Μαθημα επιλογης 8ου εξαμηνου

7
Παιδια, πραγματικα χρειαζομαι τη βοηθεια οποιουδηποτε εχει διαλεξει μαθημα επιλογης 8ου εξ. Αρχικα διαλεξα τα Βιουλικα, αλλα θα ηθελα να τα αλλαξω. Μπορει καποιος να μου πει τι μαθημα επιλογης ειχε διαλεξει και τι απαιτησεις ειχε το καθενα ?Γιατι σημερα αποφασισα να το αλλαξω και η αλλαγη πρεπει να γινει μεχρι αυριο...Please...Οποιος μπορει,ας βοηθησει!

Re: Μαθημα επιλογης 8ου εξαμηνου

8
Έχω διαλέξει το "Υπολογιστικές Μέθοδοι Ανάλυσης & Σχεδιασμού", το οποίο από φέτος έχει αλλάξει εντελώς (διδάσκοντα και περιεχόμενο).
Είναι τίγκα στα (βαριά) μαθηματικά και στον προγραμματισμό (αργότερα), οπότε δεν ξέρω αν είναι αυτό που θες. Αν τη βρίσκεις με αυτά τα πράγματα, τότε σου δίνω και άλλες πληροφορίες... :P

(από εξέταση κτλ δεν έχω ιδέα τι θα παίξει, υποθέτω μόνο εργασίες, οι οποίες δεν φαίνεται να είναι και ότι πιο εύκολο μέχρι στιγμής...)

Πάντως, αν δεν υπήρχαν διάφορα κωλύματα στη μέση, μετά από αυτό θα διάλεγα πολύ ευχαρίστως το διατμηματκό "Περιβάλλον και Ανάπτυξη". Πρέπει να είναι καταπληκτική εμπειρία.