Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

13
Τα θέματα της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου 2010 με τις λύσεις τους παρακάτω.
Η βαθμολογία του Σεπτεμβρίου στην ιστοσελίδα του μαθήματος ή, αν προτιμάτε, στο forum.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

14
Καλησπέρα !!!!! Υπάρχει μήπως περίπτωση να ανεβάσει κάποιος θέματα πάλια επιχειρησιακής έρευνας με τις λυσεις τους ???? Εκτος από θέματα Ιουνίου και Σεπτεμβρίου 2010 !!!!! Επίσης , γνωρίζουμε αν ο μικτός προγραμματισμός είναι στην ύλη ?????

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

18
όσοι έχετε πάρει αυτό το μάθημα, τι έχετε να πείτε αξίζει? χρειάζεται να έχεις κάποια επαφή με τα οικονομικά? και πόσο απαιτητικό είναι?
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

19
Εμένα από το μάθημα της διοίκησης μου είπαν ότι είναι σημαντικό μάθημα κι αξίζει να το πάρεις!! Τουλάχιστον έτσι είπαν οι διδακτορικοί μας και τους εμπιστεύομαι μπορώ να πω! ;) Οπότε εγώ θα το πάρω σίγουρα!!

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

20
το ξέρω απλά θα ήθελα και την άποψη των παιδιών που το έχουν πάρει :bleh: :tomato:
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding
cron