Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

11
από panagiota » Πέμ 12 Ιαν 2012, 5:47 pm

Οι παρουσιασεις των εργασιών για το μάθημα θα γίνουν μετά την εξεταστικη.
Οποιαδήποτε μέρα μας βολεύει περισσοτερο.
Πιθανόν θα συμφωνήσουμε για την μέρα και την ώρα την Δευτέρα στο τελευταίο μάθημα..οπότε καλό θα ήταν να πάμε οι περισσότεροι.. :) Για ότι αποφασιστεί όμως θα ενημερωθείτε από εδώ!

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

16
23/2!είχαμε πει νομίζω να ξεκινήσουμε κατά τις 9 αλλά για την ώρα δεν είμαι και πολύ σίγουρη..παντως 23/2!άσχετο έχει πάρει κανέις φυλλάδιο με τίτλο "Διαφορετικές Θεωρήσεις της Επιχείρησης και οι Επιπτώσεις τους στην Επιχειρησιακή Διοίκηση και Στρατηγική" των Γ.Καλογήρου και Α.Πρωτόγερου (διανέμεται καθημερινά από το γραφείο H1.301 της σχολής Χημικών Μηχανικών)??????????????Έχουμε από εκεί ύλη????γιατί στη σελίδα του μαθήματος το έχει στην υλη! :/

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

17
ευχαριστώ για την ενημέρωση. ναι, από το γραφείο των Σιώκα-Κανέλλου κ είναι 50 σελίδες περίπου. ο Σιώκας μου είχε πει ότι το 80% του βαθμού είναι από τις παρουσιάσεις, το 10% από το βιβλίο κ το 10% από αυτό το φυλλάδιο.

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

18
ΘΕΜΑΤΑ ΟΔΕ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

19
Παιδιά αν σας είναι εύκολο μπορεί να μου γράψει κάποιος τους τίτλους από τα κεφάλαια 1, 2, 3, 4, 5,16, 21 του βιβλίου "Μάνατζμεντ"? Έχω το άλλο βιβλίο και θέλω να κάνω την αντιστοιχία.
Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

20
sakonma έγραψε:Παιδιά αν σας είναι εύκολο μπορεί να μου γράψει κάποιος τους τίτλους από τα κεφάλαια 1, 2, 3, 4, 5,16, 21 του βιβλίου "Μάνατζμεντ"? Έχω το άλλο βιβλίο και θέλω να κάνω την αντιστοιχία.
Ευχαριστώ προκαταβολικά :)
Θα σου πρότεινα να μην διαβάσεις από κάποιο βιβλίο, αλλά να κάνεις πολύ καλά τις διαφάνειες του μαθήματος! :)
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''