[8ο] Περιβαλλοντική μηχανική (2010-11)

1
Στο πρώτο τμήμα έκανε αυτή την εβδομάδα η κ. Χαλουλάκου το δεύτερο μάθημά της. Γνωρίζει κανείς (επείδη έχω χάσει κάποια μαθήματα) αν έχει μπει ο κ. Βλυσίδης ενδιάμεσα από την κ. Γρηγοροπούλου??
In my glass coffin.
I'm waiting.

Re: Διδάσκοντες

2
Όχι. Ο Βλυσίδης έκανε στην αρχή στο Β΄ τμήμα και η Γρηγοροπούλου στο Α΄ τμήμα. Τώρα η Χαλουλάκου κάνει και στα δύο τμήματα μαζί. Λογικά μετά θα πάει Γρηγοροπούλου στο Β΄ και Βλυσίδης στο Α΄.

Re: Περιβαλλοντική μηχανική (2010-11)

5
Για την Χαλουλάκου θα έχουμε τυπολόγιο?? Στο site υπάρχει τυπολόγιο για τα άλλα δύο μέρη αλλά όχι για το κομμάτι της.
Επίσης, τα τυπολογια πρέπει να τα έχουμε μαζί μας ή θα μας δωθούν?
In my glass coffin.
I'm waiting.

περιβαλλοντική μηχανική

6
Μήπως έχει κανείς λυμένα θέματα περιβαλλοντικής μηχανικής ?????
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος madadayo την Τρί 27 Σεπ 2011, 2:17 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Λόγος: διόρθωση τυπογραφικού λάθους

Re: Επαναληπτική εξεταστική 2010-11

7
1.jpg
Κάτι βρήκα.. δεν είναι δικές μου οι λύσεις, οπότε δεν είμαι σίγουρη για την αξιοπιστία. ελπίζω να σε βοηθήσουν...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Περιβαλλοντική μηχανική (2010-11)

9
Εχει κανείς τις λύσεις των ασκήσεων που είναι στη σελήδα του μαθήματος...η τις λύσεις των ασκήσεων που κάνανε κατα την διάρκεια του εξαμήνου???

Περιβαλλοντική Μηχανική (2010-11)

10
Καλησπέρα, θα μπορούσε να μου πει κάποιος τους τίτλους των βιβλίων που διανεμήθηκαν την τελευταία φορά που διδάχθηκε το μάθημα; Δηλαδή στο εαρινό του 2011. Τίτλο, συγγραφέα, χρονιά έκδοσης. Ευχαριστώ.