Re: Περιβαλλοντική Μηχανική (2011-12)

33
θυμάμαι έναν παλιοβιολογικό καθαρισμό... της γρηγοροπούλου....
πολλά στάδια... αλλά πάει καιρός, δε θυμάμαι λεπτομέρειες! :(
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Περιβαλλοντική Μηχανική (2011-12)

34
Μπόλικα παλιά θέματα, αν και με το λυμπεράτο από φέτος λογικά θα αλλάξει το στυλ!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Περιβαλλοντική Μηχανική (2011-12)

37
Ρε παιδια...Μια βοηθεια... :help: Πρωτον..μπορει καποιος να μας πει την υλη ακριβως?Το διαβασα το ημερολογιο του μαθηματος, αλλα θα ηταν πιο ευκολο να τα επιβεβαιωσουμε με την υλη αν την πει καποιος..Επισης..Εχει δημιουργηθει τεραααστιο προβλημα :x με ολους αυτους που ειναι απο μεγαλυτερο εξαμηνο και το χρωστανε γτ ολοι εμεις εχουμε παλαιοτερες σημειωσεις... :wall: Υπαρχει καποιος που να μπορει ή να ανεβασει τις σημειωσεις του (με τους καινουριους καθηγητες) ή να μπορει να τις δωσει γ φωτοτυπια οταν ανεβεισ τη σχολη???Θα ειναι τρομερη διευκολυνση.... Please,ας βοηθησει καποιος που να ξερει(πραγμα δυσερευτο απο οτι εχω καταλαβει...)

Re: Περιβαλλοντική Μηχανική (2011-12)

38
Πίστεψέ με, ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει να σου πει συγκεκριμένη ύλη, αφού ΚΑΝΕΙΣ δεν είπε συγκεκριμένη ύλη. Ειδικά αν ψάχνεις σελίδες από βιβλία κτλ, κάτι τέτοιο απλώς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ! Προτείνω να δεις τις διαφάνειες που υπάρχουν στο site, είναι ό,τι πιο συγκεκριμένο και κατατοπιστικό, μαζί με το ημερολόγιο.

Εγώ παρακολουθούσα, αλλά οι σημειώσεις μου είναι εντελώς άχρηστες, αφού περιέχουν μόνο κάποιους τύπους από κάποιες διαλέξεις. Ούτε εγώ δεν διάβασα από αυτές στο τέλος. Αν ήταν κάτι που θα βοηθούσε ευχαρίστως να στις έστελνα, αλλά θα είναι άδικος κόπος... :P

Προτείνω ξεκίνα από τις διαφάνειες, λύνοντας τις ασκήσεις. Ο Λυμπεράτος έχει μεταφέρει τα βιβλία στις διαφάνειες και έχει προσθέσει και κάποια πράγματα. Για αέρια δεν μπορώ να σου πω κάτι συγκεκριμένο.