Re: Περιβαλλοντική Μηχανική (2011-12)

27
Το πιο κοντινό που έχω είναι το ημερολόγιο του μαθήματος.
Από τα βιβλία δεν είχαμε προλάβει να τα πούμε όλα νομίζω (αν και δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα ακόμα). Σίγουρα στα στερεά είχε πει ο κ. Βλυσίδης ότι θα μας έλεγε ακριβώς πού να απευθυνθούμε στο βιβλίο, αλλά νομίζω ότι δεν μας το είπε τελικά. Στο τελευταίο μάθημα κάναμε όλοι όμως με την κα Χαλουλάκου, οπότε δεν τον είδαμε και δεν ξέρω... Ακολούθα το ημερολόγιο για αρχή και ξεκίνα από υγρά προτείνω!

Re: Περιβαλλοντική Μηχανική (2011-12)

28
Γεια σας παίδες να ρωτήσω, το μάθημα το δίνουμε με τυπολόγιο ? Γιατί πρίν λίγο που κοίταξα στην σελίδα του μαθήματος δεν είδα αναρτημένο
τίποτα( Πάντως μέχρι και πέρσι το μάθημα ήταν με τυπολόγιο που μπορούσες ή να το κατεβάσεις από την σελίδα ή στο έδιναν κατα την διάρκεια της εξέτασης) αν έχει αλλάξει κάτι παρακαλώ ενημερώστε

Re: Περιβαλλοντική Μηχανική (2011-12)

29
Έχουν πει ότι θα έχουμε μια κόλλα Α4 στην οποία μπορούμε να έχουμε γράψει ότι τύπους θέλουμε. Το τυπολόγιο αυτό θα το παραδώσουμε στο τέλος μαζί με το γραπτό.
Προσωπικά δεν το έχω ακούσει από επίσημα χείλη οπότε θα μου άρεσε να δω κάποια συγκεκριμένη ανακοίνωση για να ξέρουμε και τι ακριβώς γίνεται. :)
cron