Re: [8ο] Οικονομική Ανάλυση Βιομηχανικών Αποφάσεων (2013-14)

2
Whatiba έγραψε:Έχει περαστεί ο βαθμός της εξεταστικής ΟΑΒΑ στις καρτέλες? Θέλω να κάνω εγγραφή και μου βγάζει ότι το χρωστάω ενώ το έχω περάσει.
Δήλωσέ το κανονικά το μάθημα και θα στο σβήσει αυτόματα η γραμματεία αν το έχεις περάσει ;)
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: [8ο] Οικονομική Ανάλυση Βιομηχανικών Αποφάσεων (2014-15)

4
Καλησπέρα ! Ζητώ τα φώτα σας !! Οι γραπτές εξετάσεις αντιστοιχούν στο 100%του βαθμού για εμένα που δεν έχω κάνει εργαστήριο και εργασίες?? Έχω δηλώσει πρόπερσυ το μάθημά-12ο εξάμηνο και με μπέρδεψαν λιγάκι οι προϋποθέσεις του μαθήματος !! Ευχαριστώ !

Re: [8ο] Οικονομική Ανάλυση Βιομηχανικών Αποφάσεων (2014-15)

6
Παιδια την Παρασκευη δινουμε?
Έτσι φαίνεται, αφού δεν έχει βγει ακόμα ανακοίνωση...

Επίσης βγήκε πριν από λίγο για την εξέταση του εργαστηρίου αυτό:
Λόγω του δημοψηφίσματος, οι εξετάσεις στο PC-Lab που είχαν προγραμματισθεί για τη Δευτέρα 6/7 θα αναβληθούν για την Τρίτη 7/7, 10-12 πμ
Why is a raven like a writing desk?

Re: [8ο] Οικονομική Ανάλυση Βιομηχανικών Αποφάσεων (2014-15)

7
yasmine έγραψε:Καλησπέρα ! Ζητώ τα φώτα σας !! Οι γραπτές εξετάσεις αντιστοιχούν στο 100%του βαθμού για εμένα που δεν έχω κάνει εργαστήριο και εργασίες?? Έχω δηλώσει πρόπερσυ το μάθημά-12ο εξάμηνο και με μπέρδεψαν λιγάκι οι προϋποθέσεις του μαθήματος !! Ευχαριστώ !
Οι γραπτές τελικές εξετάσεις συμμετέχουν με ποσοστό 50-100% στον τελικό βαθμό. Ο τελικός βαθμός διαμορφώνεται ως εξής:
Ε=70%Γ+30%Υ
Β=70%Ε+30%Θ
Γ: Γραπτές εξετάσεις (προϋπόθεση βαθμός>4)
Υ: Εξετάσεις στο pc-lab (προϋπόθεση βαθμός>4) (μετράει μόνο θετικά)
Θ: Βαθμός θέματος (μετράει μόνο θετικά)
Νομίζω για σένα θα είναι 100% ο βαθμός της τελικής εξέτασης :)
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: [8ο] Οικονομική Ανάλυση Βιομηχανικών Αποφάσεων (2014-15)

10
Υπολογιστικές εξετάσεις

Οι υπολογιστικές εξετάσεις στο Μάθημα "Οικονομική Ανάλυση Βιομηχανικών Αποφάσεων" θα πραγματοποιηθούν την ίδια μέρα με τις γραπτές εξετάσεις και συγκεκριμένα την Παρασκευή 4/9, στις 3:00μμ στο PC-Lab.

Πηγή
Kuchiki Byakuya