Re: Γενική Συνέλευση ΦΣ Πέμπτη 15 Μαΐου 2014

12
TheodoreC έγραψε:Εγώ σήμερα έμαθα ότι τη Δευτέρα θα γίνει κανονικά μάθημα. :|
Μη μιλάς με γρίφους γέροντα.. Πες μας τις πληροφορίες σου λίγο πιο συγκεκριμένα...
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Γενική Συνέλευση ΦΣ Πέμπτη 15 Μαΐου 2014

13
Ρωτώντας πας στην πόλη. :bleh: Οι πληροφοριοδότες μου στο group στο facebook μετα από ερώτησή μου, απαντησαν (με ΠΜ) ότι δεν έχουμε. Οι πηγές μου είναι κατα το δυνατόν αξιόπιστες διότι ήταν στη συνέλευση. ;) :razz:
Einmal ist keinmal

Re: Γενική Συνέλευση ΦΣ Πέμπτη 15 Μαΐου 2014

14
Κι εγώ ξέρω από κόμμα πως δεν έχουμε. Έπειτα, σήμερα στο μάθημα της ρευστομηχανικής, ο κ.Μπουτουβής το συζήτησε ως τετελεσμένη απόφαση που πάρθηκε από τη συνέλευση της Πέμπτης ή τουλάχιστον φάνηκε πως πρόκειται για γεγονός χωρίς δυνατότητα αλλαγής.
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: Γενική Συνέλευση ΦΣ Πέμπτη 15 Μαΐου 2014

15
Εμείς το μάθαμε από την κ. Κατσιώτη, η οποία, αφού κάποιοι συνάδελφοι εξέφρασαν την απορία τους για το τι επρόκειτο να γίνει, απευθύνθηκε στον κοσμήτορα της Σχολής, Α. Μπουντουβή. Ικανοποιηθήκατε τώρα; :roll: :T:
~T.C.

Re: Γενική Συνέλευση ΦΣ Πέμπτη 15 Μαΐου 2014

16
TheodoreC έγραψε:Εμείς το μάθαμε από την κ. Κατσιώτη, η οποία, αφού κάποιοι συνάδελφοι εξέφρασαν την απορία τους για το τι επρόκειτο να γίνει, απευθύνθηκε στον κοσμήτορα της Σχολής, Α. Μπουντουβή. Ικανοποιηθήκατε τώρα; :roll: :T:
Ωραία.. τώρα τα πράγματα μπλέχτηκαν χειρότερα...
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα