Εργαστήρια τροφ-βιοτεχν Τρίτη 17/3

1
Γεια σας παιδιά!Τι θα λέγατε να προτείναμε στους καθηγητές της κατεύθυνσης να μεταφερθούν τα εργαστήρια των τροφίμων και της βιοτεχνολογίας της Τρίτης λόγω της συνέλευσης,έτσι ώστε αν μην χάσουν οι ομάδες τα πειράματά τους την ώρα εκείνη;;

Re: Εργαστήρια τροφ-βιοτεχν Τρίτη 17/3

2
[offtopic]
Ξέρω ότι ανοίγω μεγάλο θέμα, αλλά δεν είναι τρομερό ότι μας φαίνεται πιο λογικό να μεταφερθούν εργαστήρια ή μαθήματα παρά η συνέλευση???
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Εργαστήρια τροφ-βιοτεχν Τρίτη 17/3

3
Καλησπέρα!Συγγνώμη για την καθυστέρηση,αλλά τώρα βρήκα υπολογιστή..Παράλειψή μου που δεν ανέφερα ότι ρώτησα κάποια παιδιά από το ΔΣ για το αν μπορεί να μεταφερθεί η μέρα της συνέλευσης για μια άλλη μέρα που δεν υπάρχουν καθόλου εργαστήρια και μου απάντησαν ότι και την Τετάρτη υπάρχουν αρκετά και την Πέμπτη είναι η κινητοποίηση,για την οποία θα γίνει και η συνέλευση.Γι'αυτό έκανα αυτή την πρόταση!

Re: Εργαστήρια τροφ-βιοτεχν Τρίτη 17/3

9
Την Τρίτη 24-3-15 θα γίνει αναπλήρωση των ασκήσεων που δεν έγιναν την προηγούμενη Τρίτη. Συγκεκριμμένα οι ομάδες 6Β, 7Β, 8Β και 9Β θα αναπληρώσουν τις ασκήσεις στην πρωινή βάρδια - 9:30 πμ Σημειώνεται ότι οι ομάδες που κανονικά έχουν εργαστήριο Βιοτεχνολογίας την 2η βάρδια, θα αναπληρώσουν το Εργαστήριο στην πρωινή βάρδια - 9:30 πμ Η 2η βάρδια και στα 2 Εργαστήρια δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω των αναπληρώσεων έτσι ώστε να συνεχίσει κανονικά το πρόγραμμα των δύο Εργαστηρίων τις επόμενες εργαστηριακές ημέρες.
Why is a raven like a writing desk?