Re: Θέματα εξετάσεων 2019-20 (κανονική)

5
Αν τα λυσει κανεις μπορει να τα ανεβασει ή να μου τα στειλει; Κυριως τα θεματα 2 και 3 !!! Και αν γινεται και το 4 !
Ειχε κανει παρομοια ο καθηγητης στο μαθημα; Εγω ειδα πως δεν ειχαν καμια σχεση με τα παλιοτερα ετη! Κακως πολυ κακως επιτρεπει ανοιχτες σημειώσεις και ετσι καποιος που πχ εχει λυμμένα απο παραταξεις παλια θεματα ή δεν ξερω απο που αλλου τα ανοιγει και γραφει!
Γιατι ανοιχτες σημειωσεις εγω προσωπικα δεν τις χρειαζομουν ! Θα προτιμούσα να έβαζε πιο βατά θέματα με κλειστες σημειωσεις θα ταν πιο δίκαιο!

Ας μας πει οποιος πηγαινε στις παραδόσεις αν αυτα που εβαλε τα χε κανει στο μαθημα γιατι εγω ειμαι απο αλλο ετος και δεν μπορουσα να πηγαινω! Να ξερω τουλαχιστον!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Δευ 17 Φεβ 2020, 5:19 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Re: Θέματα εξετάσεων 2019-20 (κανονική)

6
Ενας μπροστα μου ειχε λυμένα ολα τα παλια θεματα! Απορω που τα βρίσκετε ολοι σας λυμένα πείτε μας και εμας πια το μυστικό!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Τρί 18 Φεβ 2020, 9:11 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.