[7o] Επιστήμη και Τεχνική Υλικών (2014-15)

1
Παιδιά καλησπέρα,

Έχω αναλάβει να μαζέψω τα ονόματα για τις ομάδες των εργαστηρίων των Υλικών (7ο εξάμηνο). Μέχρι στιγμής έχουν δηλώσει 10 ομάδες. Αν θέλετε να δηλώσετε, μπορείτε να μου στείλετε ηλεκτρονικά τις ομάδες (π.χ. με προσωπικό μήνυμα) ή να με βρείτε στη σχολή. Παρακαλώ όσο μπορείτε πιο σύντομα, γιατί τα εργαστήρια ξεκινούν την άλλη εβδομάδα, και θα πρέπει μάλλον μέχρι το απόγευμα της Δευτέρας να τα στείλω.

Ευχαριστώ!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KiritoShu την Παρ 03 Οκτ 2014, 6:36 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Προσθήκη Ακαδημαϊκού έτους στον τίτλο
Why is a raven like a writing desk?

Re: [7o] Επιστήμη και Τεχνική Υλικών (2014-15)

4
Μι Ζήτα έγραψε:Η κα. Κουή είπε στο μάθημα ότι μπορεί να είναι 5-6 άτομα, αλλά σε καμία περίπτωση πάνω από 6.
Δηλαδή πέρισυ που μας έβαλε με το ζόρι 8 άτομα σε μια ομάδα για να της βγαίνουν τι είχε γίνει; :-P

Επειδή οι ανθρωποι είναι λίγο δύστροποι, μην δημιουργήσετε πρόβλημα στα παιδιά που μαζεύουν τις ομάδες και δηλώστε με βάση τις οδηγίες που σας δίνονται, έτσι θα είναι όλοι χαρούμενοι.
Kuchiki Byakuya

Re: [7o] Επιστήμη και Τεχνική Υλικών (2014-15)

5
007 έγραψε:Επειδή οι ανθρωποι είναι λίγο δύστροποι, μην δημιουργήσετε πρόβλημα στα παιδιά που μαζεύουν τις ομάδες και δηλώστε με βάση τις οδηγίες που σας δίνονται, έτσι θα είναι όλοι χαρούμενοι.
...'λίγο'...
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: [7o] Επιστήμη και Τεχνική Υλικών (2014-15)

6
Μήπως υπάρχει κάποιος εργαστηριακός οδηγός σε ηλεκτρονική μορφή; Ξεκινούν αύριο αισίως τα εργαστήρια και το μόνο που ξέρουμε για την άσκηση είναι ο τίτλος και το χρονικό περιθώριο για την αναφορά (μα είναι δυνατόν; 1 εβδομάδα;;;).
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: [7o] Επιστήμη και Τεχνική Υλικών (2014-15)

7
Κάτσε να δεις τι είδους αναφορά είναι και θα χαίρεσαι ;) Επίσης απόσο θυμάμαι το 1 εβδομάδα δεν ήταν πάντα αυστηρό!

ΥΓ. Προσωπική μου κρίση: Μάθημα και εργαστήρια παρωδία. Να γελάς αλλά κυρίως να κλαις.
Einmal ist keinmal