Re: Επιστήμη και τεχνική υλικών (2011-12)

24
Καλησπέρα παίδες!
Αυτό το τεράστιο βιβλίο με τα τέσσερα μέρη το διαβάζουμε όλο?
Είναι όλο εντός ύλης?
an idea which can be used once is a trick...if it can be used twice it's a device...if it can be used more than twice it becomes a method

Re: Επιστήμη και τεχνική υλικών (2011-12)

26
Να ρωτήσω κάτι...ένα τεράστιο βιβλίο της Μοροπούλου για έλεγχο και ποιότητα μη καταστρεπτικών μεθόδων, είναι και αυτό στην ύλη?(Το είχαμε πάρει μαζί με το άλλο χοντρό βιβλίο)

Re: Επιστήμη και τεχνική υλικών (2011-12)

27
Όχι, δεν είναι στην ύλη, νομίζω μας το είχαν δώσει στο άκυρο επειδή τους είχαν περισσέψει ;)

Απο τον άλλο τόμο που είναι στην ύλη ξέρει κανένα καλό παιδάκι πού να επικεντρωθούμε?
"I went numb when I learned to see..."

Re: Επιστήμη και τεχνική υλικών (2011-12)

28
fotinit17 έγραψε:Όχι, δεν είναι στην ύλη, νομίζω μας το είχαν δώσει στο άκυρο επειδή τους είχαν περισσέψει ;)

Απο τον άλλο τόμο που είναι στην ύλη ξέρει κανένα καλό παιδάκι πού να επικεντρωθούμε?
Επειδή επιμένω στην ερώτηση της fotini17, την ξαναποστάρω και επιπλέον ρωτάω: Ποιο κομμάτι έκανε η Κουή??
9 για το carefree και το κοινωνικό μήνυμα

Re: Επιστήμη και τεχνική υλικών (2011-12)

30
juliette22 έγραψε: Επειδή επιμένω στην ερώτηση της fotini17, την ξαναποστάρω και επιπλέον ρωτάω: Ποιο κομμάτι έκανε η Κουή??
Η Κουή νομίζω (με κάθε επιφύλαξη) οτι έχει κάνει το κομμάτι των πολυμερών. Ξέρουμε περίπου τι άσκηση μπαίνει στα πολυμερή οέο?
"I went numb when I learned to see..."